• slide01.jpg
  • slide02.jpg
  • slide03.jpg
  • slide04.jpg

ثبت شرکت در کرج , ثبت برند در کرج | کارشناس ثبت شرکت در کرج

مزایای داشتن برند

مزایای داشتن برند

- برند یا همان علامت تجاری به عنوان یک عامل موثر در انتخاب مصرف کننده عمل می کند. یعنی با داشتن یک برند قدرتمند می توان انتخاب را برای مشتریان هدف آسان تر کرد.

 - یک برند (علامت تجاری) موفق حس وفاداری و طرفداری را در مشتریان هدف بر می انگیزد و باعث به وجود آمدن حس مالکیت مشتریان نسبت به برند مصرف شده می شود و آنرا جزئی از زندگی خود می دانند. برای مشخص شدن این مطلب بازدید از سایت (Lovemarks.com) را فراموش نکنند.

 - برند خدمات یا محصول شما را از دیگران متمایز می سازد. این مورد زمانی بیشتر تاثیر گذار است که ارائه دهندگان خدمات یا تولید کنندگان بیشتری در بازار وجود داشته باشد. در این حالت محصول یا خدماتی موفق تر می باشد که برای مشتریان از حسن شهرت بیشتری برخوردار باشد یا حداقل برایشان شناخته شده باشد.

 - یکی از مزایای برند این است که با داشتن یک برند محیط را برای رشد تجارت به وجود می آورد. زمانیکه شما برای توسعه تجارت خود تلاش می کنید، یک برند قدرتمند می تواند به عنوان سکوی پرتاب عمل کند. محصول یا خدماتی که تحت نام یک برند به مشتریان شناسانده شده است براحتی می تواند توسعه یابد.

 - مزایای برند این است که "یک برند موفق و پویا نه فقط از لحاظ ظاهر بلکه از لحاظ ماهیت می تواند سطح وفا داری و رضایت مشتریان را افزایش دهد." 

 - " نام تجاری یک شرکت، منبع اصلی مزیت رقابتی و یک دارایی ارزشمند و استراتژیک می باشد."

 - یکی دیگر از مزایای داشتن برند این است که یک محصول متمایز در ذهن مشتریان می سازد.

 - هر سازمان یا مجموعه ای دارایی های نامشهود و ارزشمندی دارد که می توان برند را یکی از آنها دانست.

- یکی از مزایای داشتن برند این است که در شرایط سخت و بحرانی اقتصادی برند ها با تکیه بر وفاداری مشتریانشان همچنان موفق هستند.

 

 

ارتباط با ما

آدرس : کرج ، بین میدان توحید و شاه عباسی، کوچه شهدای دانشجو ، مجتمع اداری امیر، طبقه دوم ، واحد 4

 تلفن : 02632400680 - 02632400681

 موبایل : 09120595075 - 09120594830

 مرکز تخصصی ثبت علامت تجاری